Apie modulinius namus iš sip ploksčių, mobilius namus ir modulius su metaliniu karkasu

Houser, MB parduodami moduliniai namai iš SIP plokščių namai yra orientuoti į aukšta kokybę, yra apgalvoti iki kiekvieno centimetro. Namams gaminti parinktos tik kokybiškos ir sertifikuotos medžiagos ir kokybiški partnerių (MTB, Modules, Budmat, Swiss Krono, Veka, Marcopol) produktai, kuriems siūloma iki 25 metų garantija. Šių namų elementai yra gaminami gamykloje, kartu yra suriuošiamos fasado apdailos, papildomas apšildinimo sluoksnis, stogo danga, langai, durys, galima paruošti ir elektros bei hidro komunikacijos instaliacijas. Tokio tipo namas gali būti statomas ant visų tipų pamatų.

Didžiausias šių namų pliusas, kad juos galima surinkti ir patiems neprarandant gamintojo garantijų, statyboms nėreikia krano, priklausomai nuo modelio – sunkiausi namo komponentai sveria tik tarp 60-200 kg.  Namo surinkimas savo jėgomis dirbant 3 žmonėms trunka apie 12- 14 dienų, statybų specialistai tokį namą gali surinkti per 6 – 7 dienas. Kartu yra pridedamas video gidas, surinkimo instrukcijos, kurios yra labai išsamios, gal net išsamesnės ir aiškesnės už miegamojo spintos instrukcijas. Kiekvienas namo elementas yra pažymėtas specialiu  QR  kodu, kuris leidžia jį identifikuoti, yra pridėtas video gidas bei kiekviename statybos žingsnyje galite kreiptis į Houser, MB. Jeigu namo neplanuojate statyti patys, bet kokiu atveju jums yra pravartu būti susipažinus su jo statybos instrukcijomis, kad galėtumėte sekti Jūsų namo statybos procesą.

Tokio tipo namo statybos pasižymi švara statybvietėje ir greičiu. Struktūriškai SIP tipo namai yra lygiaverčiai ir net standesni už įprastus namus.

Houser, MB  siūlomi moduliniai mobilūs namai yra pilnai išbaigti, itin pažangūs ir nuolat tobulinami. Tokius namus renkasi ne tik privatūs klientai, bet ir laikino apgyvendinimo paslaugų tiekėjai. Didelis pliusas, kad tokiems namams nereikia pamatų, esant reikalui modulinį namą galima lengvai transportuoti į kitą vietą.

 

 Taip pat pasiūloje turime ir modulių su metaliniu karkasu, kuriuos galima sublokuoti į vieną ir pasistatyti didesnius pastatus: mini viešbučius, biuro pastatus. Konstrukcija iš šio tipo modulių gali apimti įvairius pastatų tipus, išplavavimus, šių pastatų aukštis gali siekti iki 25 aukštų.